Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie

Utworzony przez ktoś, 10 kwietnia 2010 r. o 10:09
pilot na pewno nie był aż tak niedoświadczony żeby nie wiedział co robił... to musiał być zamach.... a czarną skrzynkę zanim Polacy dostaną to Rosjanie zdążą ją trzy razy zmienić tak by nic na jaw nie wyszło... zostanie to wszystko utajnione w Rosyjskich archiwach tak jak ze zbrodnią Katyńską... nigdy żaden Polak nie dowie się jaka była prawda a Ci co wiedzą to już odeszli :/ nikt nie przeżył bo widziałem że ktoś napisał że trzy osoby żyją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku.Przebywam w tek chwili w Niemczech i tylko na jednym kanale w TV mowia o tej wielkiej tragedii. Niech spoczywaja w Pokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz właśnie słucham wiadomości i mówią że to wina oczywiście pilota bo na kogo innego można by to zrzucić ? na tego co już się nie obroni nie wyjaśni tego... ale nikt nic o zamachu nie powie bo wszystkie media boją się Rosji zresztą Rosja trzęsie pratkycznie całym światem tylko USA jeszcze się nie podporządkowało i raczej do tego nie dojdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka katastrofa, tylko na dodatek rosyjska komisja tam jest tylko, a polską dopiero mają powołać. Zamach to raczej nie był, tylko że rosja lubi wszystko ładnie utajniać. Duża część polskiej włazy państwowej i wojskowej ta był, wiec t naprawdę wielki cios.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komantarzach zwolennicy PO odnoszą się z szacunkiem do tragedii i prezydenta, nawet jak nie zgadzali się z jego polityką, zwolennicy PIS piszą o zamachu i spisku. Żal mi Was. Kondolencje dla rodzin ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oJ PRZEPRASZAM BARDZO TO NIE BYŁA WINA PILOTA, tYLKO TAK JAK MÓWILI W TV SAMOLOT TEN MIAŁ JUŻ 50 LAT . I POWINIEN BYĆ JUZ DAWNO ZMNIENIONY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to bolesne przeżycie....lecz nie dla mnie Kaczyński był mędą doprowadził do rozłamu w narodzie jakim człowiekiem był co uczynił w swoim życiu.....TAK ZGINĄŁ odpowiednia śmierć dla niego i innych bo 75% członków jego świty na to zasłużyła i nie ma kogo żałowac!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA ,PREZYDENT to człowiek uczciwy i prawy- olbrzymia strata. A PO się wreszcie cieszy i wszyscy kabareciarze,Kabareciarze wstydzcie się, nie zaostawialiście na nim suchej nitki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEXTER co ty wypisujesz ,,,jesteś CHORY człecze.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musiało się tak kiedyś skończyć, od prawie 10 lat dyskutowano na nowymi samolotami i na tym sie kończyło bo ważniejsze było przekazanie pieniędzy na kaprys Glempa zwany ŚOB i inne zachcianki czarnej mafii. Nie sądziiłem że katastrofa pochłonie tyle ofiar ze szczytów władzy. To chyba jakiś znak że najwięcej było przedstawicieli PiS, Bóg tak chciał aby obłuda została ukarana. Szkoda że dotknęło to także kilku porządnych osób jak Stasiak, czy Przewoźnik. Pewnie zwolennicy spiskowej teorii dziejów zaczną węszyć zamach ale po ponad 20 latach w lotnictwie widzę przyczyny w technice, samolot stary i dawno powinien byc wycofany, lotnisko nie całkowicie wyposażone z krótkim pasem i tylko podstawowymi urządzeniami nawigacyjnymi a do tego podają że mgła i mamy efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dexter napisał:
Może to bolesne przeżycie....lecz nie dla mnie Kaczyński był mędą doprowadził do rozłamu w narodzie jakim człowiekiem był co uczynił w swoim życiu.....TAK ZGINĄŁ odpowiednia śmierć dla niego i innych bo 75% członków jego świty na to zasłużyła i nie ma kogo żałowac!!!!!!!!!!
ty jesteś chory umysłowo, człowieku nikt nie zasługuje na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~realista~ napisał:
To musiało się tak kiedyś skończyć, od prawie 10 lat dyskutowano na nowymi samolotami i na tym sie kończyło bo ważniejsze było przekazanie pieniędzy na kaprys Glempa zwany ŚOB i inne zachcianki czarnej mafii. Nie sądziiłem że katastrofa pochłonie tyle ofiar ze szczytów władzy. To chyba jakiś znak że najwięcej było przedstawicieli PiS, Bóg tak chciał aby obłuda została ukarana. Szkoda że dotknęło to także kilku porządnych osób jak Stasiak, czy Przewoźnik. Pewnie zwolennicy spiskowej teorii dziejów zaczną węszyć zamach ale po ponad 20 latach w lotnictwie widzę przyczyny w technice, samolot stary i dawno powinien byc wycofany, lotnisko nie całkowicie wyposażone z krótkim pasem i tylko podstawowymi urządzeniami nawigacyjnymi a do tego podają że mgła i mamy efekt.
ten samolot miał ze 30 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosja w tym momencie pokazała na co ja tak naprawde stać... zero poszanowania ludzi i godności ludzkiej, to nie mógł byc wypadek z winy pilotów którzy mieli za sobą wiele trudnych lotów a ich doswiadczenie przerastało mozliwości innych... Rosja cechuje sie tym iż dyplomacja jest w tym kraju zjawiskiem zupelnie obcym a wszystkie konflikty i zatargi załatwiane są siła i z uzyciem podstepów-tak było również z mordem w katyniu, teraz tez wina spadnie na Niemców ?- na pewno znajdzie sie ktoś kto już nie wyglosi swojego zdania na ten temat bo go z nami nie ma a kto według słuzb i komisji nadzwyczjanej którą zwołano w Rosji odpowe za ta tragedie. najbardziej dziwi mnie fakt iż przewodniczacym rosyjkiej komisji został nie kto inny tykloo PUTIN... terrorysta przy władzy tylko dlatego nie nazywany złym i nie ciagnietym do odpowiedzialności... ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie i jak sprawa zostanie załatwiona... Polacy maja uraz do Rasjan którzy umywaja od wszystkie ręce i jesli sami tego nie zbadamy nie mozemy liczyc na prawdziwe informacje dotyczace katastrofy i rodzinnej tragedii w wielu polskich domach !!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka tragedia znowu w katyniu urwano narodowi polskiemu glowe--------------
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samolot miał lat 20 i kilka takich jest jeszcze w Polsce... 20 lat to duzo jak na samolot??? mysle że nie ... wiel;u z nas ma auta takiego samego rocznika a mimo to nie uważa że trzeba je od razu zmianią bo sa stare!!!!pomyslcei troche ludzie zanim cos napiszecie na forum bo to swiadczy troche o Waszych niedociagnieciach intelektualnych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dexter napisał:
Może to bolesne przeżycie....lecz nie dla mnie Kaczyński był mędą doprowadził do rozłamu w narodzie jakim człowiekiem był co uczynił w swoim życiu.....TAK ZGINĄŁ odpowiednia śmierć dla niego i innych bo 75% członków jego świty na to zasłużyła i nie ma kogo żałowac!!!!!!!!!!
Nie byłem zwolennikiem polityki Prezydenta ale co ty tu wypisałeś to dla mnie i na pewno wielu polaków jest obrzydliwe!!!Nie wiesz co ciebie czeka ty mały człowieczku ja ci zle nie życzę.To co się stało to wielka tragedia i nie tylko polityczna ale ludzka.WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINOM TRAGEDII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cine17k napisał:
samolot miał lat 20 i kilka takich jest jeszcze w Polsce... 20 lat to duzo jak na samolot??? mysle że nie ... wiel;u z nas ma auta takiego samego rocznika a mimo to nie uważa że trzeba je od razu zmianią bo sa stare!!!!pomyslcei troche ludzie zanim cos napiszecie na forum bo to swiadczy troche o Waszych niedociagnieciach intelektualnych!!!
to wyjedź takim autem na tor wyścigowy, człowieku samoloty lataj, a nie jeżdżą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McFly napisał:
ty jesteś chory umysłowo, człowieku nikt nie zasługuje na śmierć.
Zgadzam się całkowicie... tylko tacy co życzą innym śmierci sami na nią zasługują!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne ..wszyscy na Niego narzekali , śmiali się z Niego ..a tak na prawde był sprawiedliwym człowiekiem .. chciał dobrze dla Polski .. to wiekla strata dla nas ... zginęły tak na prawde najważniejsze osoby w kraju ... nasuwa się pytanie..kto ich zastąpi. Niech wszyscy odpoczywają w spokoju [*] ( . Dla każdego prawdziwego Polaka , to powinna być tragedia - dla mnie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...